Буська районна філія Львівського обласного центру зайнятості організовує навчання для зайнятого населення на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професією “електрогазозварник” шляхом видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. навчання проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття. термін навчання 7 місяців, орієнтовно з 28 жовтня 2019 року по 05 червня 2019 року, 3 місяців з яких – проходження практики на підприємствах району. після закінчення навчання служба сприятиме працевлаштуванню за даною професією.

Ваучер на навчання можуть отримати особи:

• віком старше 45 року, страховий стаж який становить не менше як 15 років;
  • які мають професійно-технічну або вищу освіти.

Усіх бажаючих просимо звертатись у Буську районну філію Львівського ОЦЗ, за адресою: м.Буськ, вул.Петрушевича,3, телефони для довідок: 30356, 21661, 30004, 21841.