Про затвердження Технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель с. Топорів Топорівської сільської ради

Описание: Описание: GERB5_1

Сесія ХХХІ                                                                        VІ І  скликання

06.06.2019  року                      Топорів                                                  № 310

«Про затвердження Технічної документації

з нормативно-грошової оцінки земель

с.Топорів  Топорівської  сільської  ради»

Розглянувши технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель с.Топорів, виготовлену  приватним підприємством «Експозем»  проведеної  відділом у Буському районі Головним управлінням  Держгеокадастру у Львівській області, з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин в с.Топорів визначення розміру плати за користування землею  керуючись ст.196, ст.201 Земельного кодексу України, ст.15,18,20 Закону України «Про оцінку земель», № 1378 – 15 від 09.12.2012 року, ст.26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України № 213 від 23.03.1995 року «Про методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів»

Топорівська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Технічну документацію з нормативної  грошової оцінки земель с.Топорів Топорівської сільської ради Буського району Львівської області.
  2. Затвердити базову вартість 1 кв.м  – 109,38 грн,граничні значення зонального коефіцієнту Км2 становить 1,34 та 0,75.
  3. Технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель с.Топорів ввести в дію з 01.01.2020 року.
  4. Управлінню Держгеокадастру Буського району  Львівської  області забезпечити формування та видачу витягів з технічної  документації  про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради .

Сільський голова: Я. Ковальчук

Землевпорядник: Г.Олійник