Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою на території Топорівської сільської ради

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

13.03.2019 р.                                       Топорів                                            № 45

«Про проведення місячника озеленення,

прибирання та благоустрою і Дня довкілля

на території Топорівської сільської ради»

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 06.08.1998 року № 855/98 «Про День довкілля», з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів, створення нових лісових насаджень, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення:

1.Провести на території сільської ради з 18 березня до 18 квітня  2019 року місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

2.Провести загальносільську толоку 13 квітня 2019 року.

3.Всім керівникам установ, підприємств та організацій, підприємцям розташованих на території сільської ради:

Директору НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІст.» Білостоцькій І.В., головному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Топорів Рочко О. П..,  зав.Фапам с.Гута і с.Лісове Нижник К.Є. та Артишук О.С., директорам НД с.Топорів і с.Гута Бішко О.В. та Гнатюк Н.Б., зав.бібліотекою с. Топорів  Чикальській О.К. , зав.поштовим відділенням Петренко М.С., касиру відділення ощадбанку Батюк К.Р., зав.ветдільницею Сосновському О. В., ПП Каштелянський В.В., ПП Зеліско Г.Б., ПП Ярощук Л.В., ПП Тарасова Л.Б., ПП Альбіновська С.В., ФГ «Флоренс» Дутка Е.З., ПП Щерба Л.З., МПП «Весна» Зелізко В.М., ПП Роїк В.С., ПП Остапчук І.І., ПП Таланчук М.П., ПП Котюк Н.С., Зелізко А.М та Зелізко В.М., Роїк Г.М., а також всім підприємцям, які викупили приміщення господарського двору на території сільської ради: Котюк О.В., Кіт Т.П., Мельник Б.М., Михайлишин В.В., Гаврилюк І.Т., Дібровський В.С., Кметь С.Я.  організувати підлеглих їм людей і до 18.04.2018 року провести толоку на своїх земельних ділянках та прилеглих до них територіях.

4.Власникам житлових будинків на території сільської ради до 18.04.2018 р. забезпечити належний стан прибудинкових територій.

5. З метою проведення контролю даних робіт, створити робочу групу по проведенню місячника озеленення та благоустрою і Дня Довкілля на території Топорівської сільської ради згідно додатку №1.

6.Землевпоряднику сільської ради Олійник Г.Ф. довести дане розпорядження до керівників установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, власників житлових будинків, розташованих на території ради.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на робочу групу по проведенню місячника озеленення та благоустрою і Дня Довкілля.

Сільський   голова:                            Я.І.Ковальчук