Про навчання за професією “фермер”

Буська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує, що з січня 2019 року Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості проводить навчання за професією “фермер”. Ця професія з кожним роком набуває все більшої актуальності на ринку праці, позаяк, зміни, що останнім часом в аграрному секторі економіки Львівщини, направлені на підтримку та розвиток малих і середніх фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Львівський центр ПТО ДСЗ співпрацює з передовими підприємствами агропромислового комплексу області в питаннях підготовки фахівців для сільськогосподарського виробництва, зокрема ПП “Західний Буг”, “Агро ЛВ Лімітед” та інші.

Навчальні групи можуть формуватися як з числа безробітних осіб, так і осіб, котрі навчатимуться за кошти фізичних і юридичних осіб.