Щодо припинення публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів

Відповідно до  п.2 доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.06.2018р. №38/0/6-18  та розпорядження голови Буської районної державної адміністрації від 03.07.2018р. №262 «Про створення Міжвідомчої  робочої групи для  проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони  (припинення) публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці  України», Топорівська сільська рада повідомляє Вас про необхідність запобігання використання на території  Топорівської сільської ради культурного продукту держави-агресора.

Враховуючи вище наведене та нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції Гідності, пов’язані з російською агресією, задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави – окупанта та подолання наслідків тривалої мовної русифікації, все більшої актуальності набуває напрямок виховання насамперед серед молоді, почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, формування активної громадянської позиції.

Тому, на підставі вище зазначеного, просимо Вас  утриматися від  відтворення у закладах на території сільської ради  аудіовізуальних творів російських артистів (творів агресора).