Про проведення толоки до Дня незалежності України на території Топорівської сільської ради.

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

15.08.2018 р.                                         Топорів                                               №156

«Про проведення толоки до Дня незалежності

України на території Топорівської сільської ради»

Відповідно до листа Буської районної державної адміністрації № 01-08/1504 від 15 серпня 2018 року,  з метою підготовки до відзначення 27-ої річниці Дня незалежності України:

1. Провести на території сільської ради 17 серпня 2018 року толоку до Дня незалежності України.
  2. Всім керівникам установ, підприємств та організацій, підприємцям розташованих на території сільської ради:

Директору НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Білостоцькій І.В., головному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Топорів Шишки А.Я.,  зав. Фапам с.Гута і с. Лісове Нижник К.Є. та Артишук О.С., директорам НД с. Топорів і с. Гута Таланчук О.В. та Гнатюк Н.Б., зав. бібліотекою  с. Топорів Чикальській О.К., зав. почтовим відділенням Петренко М.С., касиру відділення ощадбанку Батюк К.Р., зав. ветдільницею Сосновський О.В., ПП Каштелянський В.В., ПП Зеліско Г.Б., ПП Ярощук Л.В., ПП Тарасова Л.Б., ПП Альбіновська С.В., ФГ «Флоренс» Дутка Е.З., ПП Щерба Л.З., МПП «Весна» Зелізко В.М., ПП Роїк В.С., ПП Остапчук І.І., ПП Таланчук М.П., ПП Котюк Н.С., Зелізко А.М та Зелізко В.М., Роїк Г.М., а також всім підприємцям, які викупили приміщення господарського двору на території сільської ради: Котюк О.В., Кіт Т.П., Мельник Б.М., Михайлишин В.В., Гаврилюк І.Т., Дібровський В.С., Кметь С.Я.  організувати підлеглих їм людей і 17.08.2018 року провести толоку на своїх земельних ділянках та прилеглих до них територіях.

1. Власникам житлових будинків на території сільської ради до 23.08.2018 р. забезпечити належний стан прибудинкових територій.

4.Землевпоряднику сільської ради Олійник Г.Ф. довести дане розпорядження до керівників установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, власників житлових будинків, розташованих на території ради.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський   голова:                            Я.І.Ковальчук