Про затвердження Положення”Про встановлення транспортного податку на території Топорівської сільської ради Буського району Львівської області”

сесія ХХІІІ                                                                            VІІ   скликання

25.06.2018  року                                Топорів                                     №222

«Про затвердження Положення про

встановлення транспортного податку

на території  Топорівської сільської ради

Буського району Львівської області»

Керуючись статтями 10, 12, 265, 267  Податкового Кодексу України,    пунктом 24 частини першої ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Топорівська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про встановлення транспортного податку на території Топорівської сільської ради   Буського району Львівської області.
  2. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Топорівської сільської ради.
  3. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування

бюджету та фінансів.

Сільський голова: ____________ / Я. Ковальчук /

Рішенням № 222  ХХІІІ  сесії

VІІ скликання Топорівської сільської

ради  від 25.06.2018 року

про встановлення  транспортного податку на території

Топорівської сільської ради   Буського району Львівської області

1. Платники податку

Платники податку визначені пунктом 267.1. статті 267 Податкового кодексу України.

1. Об’єкт оподаткування

Об’єктом оподаткування визначено пунктом 267.2. статті 267 Податкового кодексу України.

1. База оподаткування

Базу оподаткування визначено пунктом 267.3. статті 267 Податкового кодексу України.

1. Ставка податку

Ставка податку визначена пунктом 267.4. статті 267 Податкового кодексу України.

1. Податковий період

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

1. Порядок обчислення податку

Порядок обчислення, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності визначені пунктами 267.5-267.8 Податкового кодексу України.

7.Порядок сплати податку

Податок сплачується у відповідності до пункту 267.7. статті 267 Податкового кодексу України.

1. Строки сплати податку

Строки сплати податку визначені пунктом 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.

Секретар сільської ради                                                               С.І. Ковальчук