Обережно, падають бурульки!

До уваги жителів Топорівської сільської ради!

У другій-третій декаді лютого на території Львівщини встановилася погода з нестійким температурним режимом: протягом світлової частини дня переважають плюсові температури, а вночі – мінусові.Це призводить до танення снігу та утворення льодяних бурульок.
     У період з 4 по 20 лютого 2018 року на території Львівської області через падіння льодових бурульок травмовано 16 осіб, в тому числі 2 дитини.

Так, 6 лютого поточного року на вул. Івана Франка у м.
Львові на голову 71-річній мешканці впала бурулька, а 12 лютого бурулька впала на вулиці Карбишева. Внаслідок цих подій обидва перехожих травмувалися і були госпіталізовані до лікарняних закладів міста.

Пропонуємо вжити невідкладних заходів щодо періодичного очищення від снігових бурульок дахів будівель різного призначення, у першу чергу дахів будівель навчальних, медичних і культувих споруд. Огородити місця можливого падіння бурульок.

Нагадуємо, що власники (балансоутримувачі) будівель несуть особисту відповідальність за безпечне утримання таких об’єктів.