Про внесення змін в “Положення про встановлення місцевих податків”

сесія    ХVІІІ                                                                              VІІ   скликання

22.12.2017  року                                        Топорів                                     №192

«Про  внесення змін в «Положення

про встановлення місцевих податків».

Керуючись  ст. 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Топорівська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в “Положення про встановлення місцевих податків», яке затверджене рішенням сесії Топорівської сільської ради № 44 від 15.02.2016 року, РОЗДІЛ І. ПОДАТОК НА МАЙНО частина 1.1. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості,  а саме: Пункт 1.1.5. Ставка податку викласти в наступній редакції:.

Ставки податку встановлюються залежно від місця розташування (зональності) та типу об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування:

• для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб – 0 %;
  • для об’єктів нежитлової нерухомості, що використовуються для підприємницької діяльності, та перебувають у власності фізичних та юридичних осіб – 0,1%;
  • для об’єктів нежитлової та житлової нерухомості, власником яких є релігійні організації, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законодавством порядку – 0%;
  • для об’єктів не житлової нерухомості, що перебувають у власності громадян (сараї, індивідуальні гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси тощо) – 0%.
  1. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Топорівської сільської ради.
  2. Направити дане рішення до територіального органу державної фіскальної служби.
  3. Це рішення набирає чинності з наступного дня після оприлюднення та вступає в дію з 01.01.2018 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова: __________  / Я. Ковальчук /