Рішення “Про скасування збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.”

сесія    ХХХХІХ                                        VІ   скликання

21.01.2015року                   Топорів                           №421

«Про скасування збору за провадження

деяких видів підприємницької діяльності»

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”,

Топорівська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відмінити дію п.2 “Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (додаток №2)” рішення Топорівської сільської ради №73 від 04.05.2011 року “Про місцеві податки та збори”.

2.Довести дане рішення до платників податку та надати у ОДПІ у Буському районі ГУ ДФС у Львівській області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова                                   Ковальчук Я.І.