Рішення “Про встановлення транспортного податку на 2015 рік.”

сесія    ХХХХІХ                                      VІ   скликання

21.01.2015року                              Топорів                                 №423

«Про встановлення транспортного

податку на 2015 рік»

Керуючись ст.26, 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 10, 265, 267 Податкового кодексу України, Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”,

Топорівська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити транспортний податок з легкових автомобілів, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см., в розмірі, передбаченому ст.267 Податкового кодексу України – 25 тисяч гривень в календарний рік за кожен такий автомобіль.

2. Довести дане рішення до платників податку та надати у ОДПІ у Буському районі ГУ ДФС у Львівській області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова                                   Ковальчук Я.І.