Рішення “Про встановлення ставок акцизного податку для підакцизних товарів на 2015 рік на території Топорівської сільської ради.”

сесія    ХХХХІХ                                                 VІ   скликання

21.01.2015року                       Топорів                                  №422

«Про встановлення ставок акцизного податку

для підакцизних товарів на 2015 рік

на території Топорівської сільської ради»

Керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10,12,265, п.п. 213.1.9 п. 213.1 ст. 213 Податкового кодексу України, Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”,

Топорівська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити ставки акцизного податку для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

2. Довести дане рішення до платників податку та надати у ОДПІ у Буському районі ГУ ДФС у Львівській області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова                                   Ковальчук Я.І.