Розпорядження №76 с. Топорів

Топорівська сільська рада, Буського району, Львівської області

Про затвердження інструкції щодо
процедури подання та розгляду
запиту на інформацію та призначення
відповідальнихпосадових осіб, які
забезпечують доступ до публічної інформації,
якою володіє Топорівська сільська рада.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»”, з метою усунення недоліків у дотриманні вимог чинного законодавства про інформацію:
1.Затвердити інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.
2.Виконання обов»язків щодо реєстрації запитів на інформацію, ведення обліку запитів на інформацію та журналу системи обліку документів розпорядника інформації, а також забезпечення допомоги щодо оформлення запитів на інформацію особам, які з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості) не можуть подати письмовий запит, при цьому обов»язково зазначивши в запиті своє ім»я, контактний телефон, та надання копії запиту особі, яка його подала, а також за забезпечення доступу до інформації розпорядника, а саме рішень виконавчого комітету та сесії Топорівської сільської ради, розпоряджень сільського голови, протоколів ведення сесії, номенклатури справ, декларацій про доходи посадових осіб місцевого самоврядування Топорівської сільської ради, документів пов»язаних із кадровою роботою та іншої інформації, яка зберігається в секретаря сільської ради, підготовку відповідної письмової відповіді, окрім того висвітлення на дошці оголошень у коридорі адмінбудинку Топорівської сільської ради інформації про діяльність розпорядника та прийняті ним рішення – покласти на секретаря ради Белей Наталію Романівну.
3. Виконання обов»язків щодо забезпечення доступу до інформації розпорядника, а саме документів з питань фінансово-господарської діяльності Топорівської сільської ради та підготовку відповідної письмової відповіді – покласти на головного бухгалтера сільської ради Петринку Ольгу Петрівну.
4.Виконання обов»язків щодо забезпечення доступу до інформації розпорядника, а саме договорів оренди та іншої інформації, яка зберігається у землевпорядника, а також підготовку відповідної
письмової відповіді – покласти на землевпорядника сільської ради Олійник Галину Федорівну.
5. Для ознайомлення з інформацією запитувачам надавати окрему кімнату «Зал засідань».
4. Розмір фактичних витрат на виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов»язаний відшкодувати в таких розмірах:
-Копіювання або друк копій документу формату А4 – 0,1٪ розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї копії.
-Копіювання або друк копій документу формату А3 – 0,2٪ розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї копії.
-Копіювання або друк копій документу формату А5 – 0,05٪ розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї копії.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю
за собою.